Ми поновили роботу!

Естетична стоматологія

Якщо говорити просто, то естетична стоматологія – комплекс заходів, спрямованих на покращення виду зубів та створення привабливої ​​посмішки. Вона може включати:

відбілювання емалі зубів. Приваблива посмішка заснована на білих зубах, оскільки саме вони привертають увагу оточуючих і свідчать про привабливість;

нарощування сколів та виправлення схожих недоліків. Це одна з основних частин, які роблять усмішку ідеальною. Наявність сколів або тріщин емалі не лише порушуватиме загальний вигляд, а й може сприяти виникненню карієсу;

виправлення форми зубів. Неправильна форма або поворот зубів також можуть вплинути на привабливість посмішки — тому для виправлення цієї проблеми можна подумати про модні або непомітні брекети;

нарощування зубів чи їх протезування. Навіть найяскравіша усмішка буде непривабливою, якщо відсутня один або кілька зубів — тому не варто забувати про їх протезування, нарощування;

лікування ясен;

створення вінірів або люмінірів — спеціальних кап, які надягають на зуби;

встановлення скайсів – прикрас для зубів.

Для отримання ідеальної посмішки можна зробити багато — але, звичайно, в залежності від ваших потреб. При цьому вигляд має бути природним – у моді природні, природні, а не штучні голлівудські посмішки.

В результаті виходить ідеальний баланс здоров’я та привабливості, а саме:

Рівні, красиві зуби, які відповідають формі голови та особливостям щелепи.

Біла, здорова емаль із невеликою прозорістю біля краю зубів.

Здорові, рожеві ясна, які однаково прикривають зуб і приховують проміжки зубного ряду.

Відсутність неприємного запаху та хворобливих відчуттів.

Але і це не межа — сучасна естетична стоматологія допомагає не просто створювати ідеальну усмішку, але й привертати до неї увагу, відтіняти її за допомогою спеціальних прикрас.

Вініри на зуби

Вініри – це конструкції, які роблять усмішку красивою та білою, приховують усі недоліки зубного ряду. Вініри дають низку переваг, таких як:

Захист зубів. При мінімальному обточуванні емалі зуби отримують надійний захист від зовнішніх подразників. Вініри роблять зуби стійкими до механічних травм, тріщин, перепадів температур, барвників та різних деформацій.

Швидкий ефект. За кілька сеансів можна виправити безліч недоліків зубів. Не потрібно довго носити брекети, проходити через безліч чисток та інших складнощів. На зуби просто накладаються вініри, і пацієнт насолоджується сліпучою посмішкою.

Естетичність. Вініри на зубах виглядають натурально, матеріали дозволяють створити точні аналоги натуральної емалі.

Можливість збереження ушкоджених зубних одиниць. Вініри дозволяють відновити форму зубів при схильності до підвищеної стирання емалі, а також коротких коронках. Крім того, конструкції допомагають попередити зміни прикусу, які частина виникають при стиранні тканин зубів.

Елайнери

Елайнери – це сучасний спосіб виправлення прикусу, ефективний та комфортний для людини. Для переміщення зубів застосовуються спеціальні полімерні капи, непомітні для оточуючих, які можна зняти для прийому їжі та чищення зубів.

Капи рівномірно розподіляють тиск на зубний ряд, що дозволяє уникнути болю та дискомфорту. За допомогою елайнерів можна виправити найважчі випадки порушення прикусу у пацієнтів різного віку.

Послуги

Ми пропонуємо повний спектр послуг, спрямованих на забезпечення здоров'я та краси ваших зубів.

Контакти

+38 (098) 507-2727
+38 (073) 507-2727
Viber, WhatsApp, Telegram:
+38 (098) 507-2727
Телефон для питань у неробочий час:
+38 (067) 622-24-45
Facebook:
@premierdental.kh
Instagram:
@premier_dentalclinic
Email:
premier-dental@ukr.net

Харків. вул. Отакара
Яроша б.18

2021 - Premier Dental Clinic © All Rights Reserved
Для отримання консультації заповніть форму:
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.