Ми поновили роботу!

Однією з найпоширеніших естетичних проблем у дорослих та дітей є патологія прикусу. Проте неправильне становище зубів викликає і багато інших труднощів – проблеми з дикцією, складнощі з жуванням, захворювання шлунково-кишкового тракту. При викривленні зубів також утруднена гігієна, що нерідко призводить до складних форм карієсу.

Premier Dental подарує гарну посмішку кожному пацієнтові. Фахівці допоможуть сформувати рівний зубний ряд, усунуть наявні естетичні зміни. Наші кабінети оснащені ультрасучасним обладнанням для корекції будь-яких дефектів прикусу та неправильного положення зубів.

Зубна ортодонтія Premier Dental – це ваш шанс максимально швидко отримати гарну та здорову усмішку.

Сучасні методики дозволяють досвідченим фахівцям клінік успішно вирівнювати зуби пацієнтам будь-якого віку. Тому ортодонтія зубів буде корисною і дітям, і дорослим.

Брекет системи

Використовуються для досягнення естетичних цілей: створення посмішки з рівним зубним рядом, а також для профілактики захворювань, пов’язаних з порушенням прикусу та нерівністю розташування зубів.

Наш лікар проведе консультацію та запропонує Вам кілька варіантів лікування з вибором різних матеріалів, що використовуються в сучасній ортодонтії.

Після зняття брекету системи Ви отримаєте усмішку з правильним розташуванням зубів і майбутнє з відсутністю проблем пов’язаних з неправильним прикусом.

Послуги

Ми пропонуємо повний спектр послуг, спрямованих на забезпечення здоров'я та краси ваших зубів.

Контакти

+38 (098) 507-2727
+38 (073) 507-2727
Viber, WhatsApp, Telegram:
+38 (098) 507-2727
Телефон для питань у неробочий час:
+38 (067) 622-24-45
Facebook:
@premierdental.kh
Instagram:
@premier_dentalclinic
Email:
premier-dental@ukr.net

Харків. вул. Отакара
Яроша б.18

2021 - Premier Dental Clinic © All Rights Reserved
Для отримання консультації заповніть форму:
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.